• 800 km na 800-lecie Miasta Mikołowa

• #800Mikolow

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 im. Marii Konopnickiej w Mikołowie zwraca się z uprzejmą prośbą o włączenie się do Szkolnej Akcji "Zbieramy wirtualnie realne kilometry na 800-lecie Miasta Mikołowa, czyli maszerujemy, biegamy, kręcimy na rowerze, jeździmy na rolkach, hulajnodze, pływamy… "

Celem Naszej akcji jest promocja zdrowia, aktywności ruchowej i fizycznej mieszkańców Naszego Miasta oraz pozyskanie środków na zakup metalowego pojemnika w kształcie serca na nakrętki. Pojemnik ustawiony zostanie na terenie szkoły, co pomoże propagować ideę recyklingu i pomagania innym. Z pozyskanych środków zostanie zakupiony również Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny, który analizuje rytm pracy serca poszkodowanego i podejmuje decyzję o konieczności reanimacja. Defibrylator AED zostanie umieszczony w specjalnej kapsule, zamontowanej na budynku szkoły. Dzięki temu urządzeniu zwiększymy bezpieczeństwo Naszych uczniów, pracowników, jak i wszystkich mieszkańców dzielnicy Kamionka oraz miasta Mikołowa.

Koszt urządzeń to ok. 13 000,00 zł.

Zbieraj z Nami kilometry, rejestrując się na wirtualnej platformie DO:ST:AR:TU.

Darczyńcy mogą dokonać wpłaty na konto zrzutki:

Dołącz do Naszej szkolnej akcji! Nie bądź obojętny!

• Uwaga!

Kochani uczniowie! Czas przemówić i wybrać swój Samorząd!

Jak zwykle nasz samorząd będzie składał się z trzech osób: przewodniczącego, zastępcy i sekretarza.

Jesteś osobą kreatywną, posiadasz wiele ciekawych pomysłów, chcesz mieć wpływ na organizację życia szkolnego? Koniecznie włącz się w pracę Samorządu Uczniowskiego!

Przygotuj plakat swojej kandydatury. Określ, co chciałbyś zmienić w życiu szkoły. Przedstaw swój program zachęcający do głosowania na Ciebie. Nie zapomnij o zamieszczeniu swojej fotografii, informacji, z której klasy jesteś oraz o Twoich zainteresowaniach i umiejętnościach.

Prosimy o wykonanie dwóch plakatów (1 plakat na piętro I, 1 plakat na piętro II).

Kandydatury uczniów z klas 4-8 należy zgłaszać do Pani Magdaleny Świtały-Kuryło lub Pani Klaudii Bober do dnia 19.09.2022r. Chcemy, by każdy miał czas na poznanie Waszej osoby!

Wybory odbędą się 28.09.2022r.

Liczymy na Waszą kreatywność! Trzymamy za Was kciuki! Wiemy, że mamy wśród nas osoby pełne pasji i pomysłów!