• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022-2023

•  Dnia 1 września 2022 r. (czwartek), w sali gimnastycznej odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego  zgodnie z poniższym harmonogramem

- Klasy 3 - 5 o godz. 8.00

- Klasy 6 - 8 o godz. 9.00

- Klasy 1-2 o godz. 10.30

Podczas akademii odbędzie się uroczyste przyjęcie pierwszaków w poczet uczniów naszej szkoły.
            Pierwszoklasista wraz z jednym Rodzicem/Opiekunem udaje się bezpośrednio do sali gimnastycznej.

Po części oficjalnej odbędą się spotkania uczniów z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Zapraszamy!

• Zapisy do świetlicy szkolnej i na obiady w nowym roku szkolnym

• Zapisy dzieci do świetlicy odbywać się będą w dn. 1  września na podstawie KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY.
            Przed wypełnieniem dokumentu należy zapoznać się z Regulaminem Świetlicy.
            Kartę Zgłoszenia i Regulamin Świetlicy można pobrać ze strony szkoły
            (zakładka: świetlica szkolna -aktualności/ regulamin stołówki) lub w wersji papierowej w dniu 1 września u  wychowawców świetlicy.

Zapisy dzieci na obiady odbywać się będą w dniach 1, 2 i 5 września na podstawie KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA NA OBIADY - do pobrania ze strony szkoły (zakładka: Obiady ) lub w wersji papierowej w dniu 1 września u wychowawców świetlicy.

Informacja o płatności na wrzesień oraz Regulamin Stołówki, z którym należy się zapoznać przed wypełnieniem dokumentu, podany zostanie 1 września na stronie szkoły.
            Wypełnione Karty: Zgłoszenia Dziecka do Świetlicy oraz Zgłoszenia Dziecka na Obiady można składać bezpośrednio u kierownikai wychowawców świetlicy lub w przedsionku szkoły w specjalnym pojemniku.Prosi się o dokładne wypełnienie Kart (m.in. daty, podpisy) oraz staranne rozważenie czasu pobytu  dzieci w świetlicy.

• Zaproszenie

• Zapraszam na warsztaty/próbę przed rozpoczecciem roku szkolnego wszystkie ogniki, a także uczniów którzy chcą uczęszczać na zajęcia w nowym roku szkolnym.

Poniedziałek 29 sierpnia godz: 8.15 – 10.30

Środa 31 sierpnia godz:8.30 – 11.30

Miejsce: sala gimnastyczna

Obowiązuje: obuwie zmienne i wygodny strój z krótkim rękawem.