• WIELKANOCNA PACZKA DLA UKRAIŃSKIEJ RODZINY

• DOBRO TO WYNIK DZIELENIA  - społeczność naszej "CZWÓRKI" jest o tym przekonana. Nikt z Nas nie ma wątpliwości, że razem możemy sprawić, by rodziny z zagrożonego kryzysem humanitarnym ukraińskiego miasta Sumy również mogły świętować. Nasz gest pozwoli im odczuć magię Świąt Wielkiej Nocy.

Serdecznie dziękujemy Uczniom, Nauczycielom, Rodzicom i pozostałym pracownikom szkoły za zaangażowanie w pomoc najbardziej potrzebującym. Jesteście wspaniali !!!

• GOGLE VR w edukacji

• Wirtualna rzeczywistość (VR) daje niesamowitą możliwość doświadczania złożoności świata. Korzystanie z niej w warunkach szkolnych to u nas jeszcze nowość. Na świecie tak nowoczesne rozwiązania są z powodzeniem wykorzystywane w edukacji. Dla pokolenia dzieci i młodzieży korzystającej z gier komputerowych i video, kontakt z elektronicznymi gadżetami jest czymś naturalnym i atrakcyjnym. Chętnie sięgają po gogle, joysticki, kontrolery, konsole, tablety. Dobrze jest pokazywać im, że nowoczesne technologie służą nie tylko rozrywce, ale także mogą uczyć i trenować umiejętności. Lekcje prowadzone z użyciem gogli VR budzą w uczniach większe zainteresowanie i motywację do pracy o czym przekonali się uczniowie klasy 4b. ​​​​​​​​​​​

Więcej zdjęć w galerii.

• POTWIERDZENIE WOLI PRZYJĘCIA UCZNIA

• Szanowni Rodzice kandydatów do klasy pierwszej.

Infomujemy, iż lista uczniów z obwodu przyjętych do szkoły znajduje się w przedsionku szkoły.

Prosimy o dostarczenie POTWIERDZENIA WOLI PRZYJĘCIA UCZNIA do dnia 5 kwietnia 2023 r.

Druk jest dostępny w zakładce REKRUTACJA.

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

• Pierwszy Dzień Wiosny to również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Z tej okazji, w ramach solidarności, społeczność naszej "CZWÓRKI"  zakłada dwie różne skarpetki, które od lat są symbolem tego dnia.

Pamiętajcie, świat jest KOLOROWY !

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii :)

• Wielkanocna paczka dla ukraińskiej rodziny

• Nasza szkoła przyłącza się do akcji "Wielkanocna paczka dla ukraińskiej rodziny". 🐰🐣 Każdy zespół klasowy przygotowuje paczkę z potrzebnymi produktami.  Pamiętajmy, dobro zawsze powraca ♥️💕💞♥️ Artykuły spożywcze należy przynieść do wychowawcy klasy do 28 marca. ♥️

• DRUK 3D

• Druk 3D staje się coraz popularniejszy zarówno w technice, jak i w życiu codziennym. W naszej szkole przygoda z technologią druku 3D rozpoczęła się dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu Laboratorium Przyszłości. Naszym celem jest zapoznanie uczniów z budową, obsługą i możliwościami wydruku na drukarkach 3D.