Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2010/2011 Rok szkolny 2009/2010

Nasze sukcesy

Rok szkolny 2017/2018

Laureat - Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki - uczeń klasy 6b

Wyróżnienie - Ogólnopolski konkurs Orzeł języka angielskiego - uczeń klasy 6b oraz Aleksandra Janosz

Ogólnoposki Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego
1 miejsce w powiecie Tomasz Klaja 5b
1 miejsce w powiecie Krzysztof Okrzesik 6a
1 miejsce w powiecie uczeń klasy 6b 
1 miejsce w powiecie Aleksandra Zgoła 4c
2 miejsce w powiecie Marek Karpeta 5b
2 miejsce w powiecie Martyna Pchełka 4a

Konkurs Ogólnopolski English High Flier: 

Marek Karpeta 2 miejsce w województwie (klasy piąte) 

Tomasz Klaja 3 miejsce w województwie (klasy piąte)

Krzysztof Okrzesik 3 miejsce w województwie (klasy szóste)

Miedzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny
bardzo dobry wynik: uczeń kl. 6b
wyróżniene Marek Karpeta kl. 5b, Oliwia Porwolik kl. 4b, Alicja Rajman kl. 7a, Kamil Skop kl. 6b, Rafał Winiarski kl. 7a,
Ogólnopolski konkurs Matematyczny Pangea
złoty medalista II miejsce w kategorii klas szóstych uczeń kl. 6b
brązowy medalista XVII miejsce w kategorii klas szóstych Krzysztof Okrzesik kl.6b

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik  
wyróżnienie Karol Wilk 5b, Joanna Niestrój kl. 5b, Paweł Małek 5b, Tomasz Klaja 5b, Rafał Winiarski 7a 


Ogólnopolski Konkurs EKOTEST
14 miejsce w Polsce Tomasz Klaja 5b 

Wyróżnienie - IV Wojewódzki Festiwal Talentów w kategorii taniec (szkoły gimnazjalne oraz klasy siódme) - zespół "OGNIKI"

X Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Wiosna, Nadzieja i radość"
1 miejsce Aleksandra Winiarska kl. 5b
2 miejsce zespół "OGNIKI" - grupa starsza
wyróżniene Rafał Winiarski kl. 7a

Wojewódzki Konkurs Plastyczno- Fotograficzny Zwierzaki - Słodziaki
2 miejsce Aleksandra Winiarska kl 5b 
wyróżnienie  Matthew Gruszka kl 4a 

I Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej "Z PIOSENKĄ PRZEZ EUROPĘ"
3 miejsce Aleksandra Winiarska kl. 5b

XVI Powiatowy Konkurs Matematyczny "Żyjemy wśród liczb"
2 miejsce Marek Karpeta kl. 5b

XIII Powiatowy Konkurs Matematyczny 
2 miejsce uczeńi kl.6b
3 miejsce Kamil Skop kl.6b


Powiatowy Konkurs "Matematyczny zawrót głowy"dla uczniów klas czwartych
2 miejsce Dawid Bednarek kl.4a


Powiatowy Konkurs Matematyczny
1 miejsce w kategorii klas szóstych uczeń kl.6b 
wyróżnienie wkategorii klas siódmych Alicja Rajman kl.7a

wyróżnienie w kategorii klas piatych Igor Plewik kl. 5a

XIX edycja konkursuSprachdoktor:
w klasach czwartych: 
Aleksandra Budzińska - 1 miejsce w województwie , 14 w Polsce
Elisabeth Lambregs- 3 miejsce w województwie, 89 w Polsce
Martyna Pchełka- 4 miejsce w województwie, 103 w Polsce
Weronika Kozłowska- 5 miejsce w w województwie, 143 w Polsce

w klasach piątych:

Karolina Kozłowska- 2 miejsce w województwie, 37 w Polsce
Tomasz Klaja- 4 miejsce w wojew. 111 w Polsce
Ewa Pytel- 5 miejsce w wojew. 125 w Polsce

w klasach szóstych:

uczeń klasy 6a- 1 miejsce w wojew. 10 w Polsce
Konstancja Lambregs- 4 miejsce w wojew. 111

Powiatowy Konkurs Ortograficzny Języka Angielskiego SPELLING BEE
2 miejsce - Jakub Chromik kl. 7a

Powiatowy Konkurs Poezji w Języku Angielskim
I miejsce Michał Żmij 

Konkurs Języka Angielskiego (SP5 i Macmillan)
II miejsce Zuzanna Nadolny kl.3a
III miejsce Aleksandra Budzińska kl.4a 
III miejsce Tomasz Klaja kl. 5b  
III miejsce Jakub Chromik kl.7a  

I Miejski Konkurs Recytatorski w Języku Angielskim
II miejsce Lilia Jeyranyan kl.7a
 II miejsce Michał Żmij

3 miejsce - VII Konkurs Kolęd i Pastorałek w Mikołowie - Zuzanna Borowik klasa.4c

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
    43 - 190 Mikołów
    ul. Katowicka 122
  • (032)226 21 90
    fax (032)226 21 90

Galeria zdjęć