Menu

Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2010/2011 Rok szkolny 2009/2010

Nasze sukcesy

Rok szkolny 2013/2014

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementamii Historii: Maja Baranowska klasa VI 
 
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki z Elementamii Przyrody: Paula Sowa klasa VI 
 
I miejsce Powiatowy Konkurs Wiedzy "Polskie Parki Narodowe" - Magdalena Rzepka VI
I miejsce Powiatowy Konkurs Wiedzy "Polskie Parki Narodowe" - Agnieszka Ruta VI
 
II miejsce Ogólnopolski Ponadprogramowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu "MEDITEST": Wiktoria Sperlich klasa Vb
 
II miejsce Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Udar mózgu": Kamil Gut IVa
 
II miejsce Ogólnopolski Ponadprogramowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu "MEDITEST": Kamil Bronder klasa Vb
 
III miejsce Ogólnopolski Ponadprogramowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu "MEDITEST": Julia Kmiecik klasa Vb
 
wyróżnienie Ogólnopolski Ponadprogramowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu "MEDITEST":
Piotr Kądziela klasa Vb
Dorota  Dyjas klasa VI
Zuzanna Ludwig klasa IVb
Julia Bednarczyk klasa Vb
Marcin Bednarczyk klasa IVb
 
I miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Języka angielskiego English Ace 2014: Rafał Wilk IVa
 
I miejsce w województwie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży: Konrad Zieliński IIb

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Nudna Matematyka": Radomir Ryguła klasa IVa

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Nudna Matematyka": Piotr Kądziela klasa Vb

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Nudna Matematyka": Michał Dyjas klasa VI

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Bajkowe zadania": Alicja Rajman klasa 3a oraz Natalia Ciałoń, Michalina Czuma i Rafał Winiarski klasa 3b

I miejsce w Powiatowym Turnieju "Liga najmłodszych": reprezentacja w składzie:Ewa Pytel,Kamil Pałasz, Maciej Putkowski, Aleksandra Winiarska, Wiktor Synowiec, Michał Janosz, Zuzanna Baranowska, Aleksandra Janosz, Monika Aleksy, Bartosz Maszka, Michalina Czuma, Rafał Winiarski

 

II miejsce w Powiatowym Konkursie Mtematycznym "Żyjemy wsród liczb": Piotr Kądziela klasa Vb

II miejsce w Powiatowym Turnieju Gier i Zabaw: reprezentacja w składzie:Julka Minoł i Mateusz Łazinka z kl.1a, Ola Winiarska i Maciek Putkowski z kl.1b, Konstancja Lambregs i Krzyś Okrzesik z kl.2a, Martyna Dynowiec i Michał Krupka z kl.2b, Zosia Porzucek, Zuzia Szojda, Bartek Maszka i Szymek Kryszk z kl.3a, Michasia Czuma, Maja Okuniewska, Szymek Chamera i Rafał Winiarski z kl.3b

III miejsce VI Powiatowy Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Wiosna, Nadzieja, Radość" kategoria muzyczna: Zespół OGNIKI

Wyróżnienie VII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Barwy Jesieni": Daria Kołodziej klasa IIb

Wyróżnienie VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Unii Europejskiej "Mały Europejczyk": Szymon Chamera klasa IIIb

Finalista  Powiatowy Konkurs "Asy z naszej klasy" dla klas trzecich: Rafał Winiarski klasa IIIb

I miejsce IX Miejski Konkurs Plastyczny ,,Obrzędy Bożonarodzeniowe - tradycje i symbole": 
Maria Łosoń klasa IIa

II miejsce Miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego: Maria Panic klasa IVa

II miejsce Gra miejska ,,Śmieci - kosmiczny problem": Martyna Pająk, Agnieszka Rzepka, Jan Pytel, Dominik Smołka klasa IVa

III miejsce IX Miejski Konkurs Plastyczny ,,Obrzędy Bożonarodzeniowe - tradycje i symbole": 
Patrycja Panasz
klasa IIa
 
wyróżnienie IX Miejski Konkurs Plastyczny ,,Obrzędy Bożonarodzeniowe - tradycje i symbole": 
Michalina Pyrcz klasa IIa
 
wyróżnienie Miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego: Rafał Wilk klasa IVa
 

Konrad Zieliński

 IIb

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

1 m.  powiat

1 m. wojew.

10 m. kraj

Krzysztof Okrzesik

IIa

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

2 m.  powiat

4 m. wojew.

42 m. kraj

Alicja Rajman

IIIa

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

1 m.  powiat

1 m. wojew.

16 m. kraj

Rafał Winiarski

IIIb

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

2 m.  powiat

2 m. wojew.

37 m. kraj

Natalia Ciałoń

 

IIIb

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

3 m.  powiat

4 m. wojew.

46 m. kraj

Jan Pytel

IVa

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

1 m.  powiat

5 m. wojew.

56 m. kraj

Julia Dragon

IVb

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

3 m.  powiat

31 m. wojew.

   286 m. kraj

Emilia Kowalska

Va

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

2 m.  powiat

13 m. wojew.

137 m. kraj

Paula Sowa

VI

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

1 m.  powiat

10 m. wojew.

72 m. kraj

Michał Dyjas

VI

Matematyczne Mistrzostwa Polski

Dzieci i Młodzieży

3 m.  powiat

47 m. wojew.

373 m. kraj

 

Konrad Zieliński

IIb

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny

wynik BARDZO DOBRY

Kamil Skop

IIb

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny

WYRÓŻNIENIE

Szymon Chamera

IIIb

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny

WYRÓŻNIENIE

Natalia Ciałoń

IIIb

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny

WYRÓŻNIENIE

Jan Pytel

IVa

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny

WYRÓŻNIENIE

Piotr Kądziela

Vb

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny

WYRÓŻNIENIE

Paula Sowa

VI

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny

WYRÓŻNIENIE

Rafał Winiarski

IIIb

Powiatowy Konkurs „Asy z trzeciej klasy”

udział w finale

Szymon Chamera

IIIb

Powiatowy Turniej „Młody Europejczyk”

wyróżnienie

Magdalena  Bańczyk

IIIa

Powiatowy Konkurs Plastyczny „W krainie bajek i baśni”

I miejsce

Jakub Chromik

IIIa

Powiatowy Konkurs Plastyczny „W krainie bajek i baśni”

III miejsce

Zosia Porzucek

IIIa

Powiatowy Konkurs „W krainie bajek i baśni”Plastyczny

wyróżnienie

Zuzanna Zych

V

Miejski Konkurs Plastyczny  „Europa Europa”

I miejsce

Maria Panic

IV b

Miejski Konkurs Plastyczny  „Europa Europa”

II miejsce

Kamil Popielarczyk

IV a

Miejski Konkurs Plastyczny  „Europa Europa”

III miejsce

Wiktoria Rok

Va

Miejski Konkurs Plastyczny  „Europa Europa”

wyróżnienie

Julia Kmiecik

Vb

Miejski Konkurs Plastyczny  „Europa Europa”

wyróżnienie

Maja Baranowska

VI

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Języka Polskiego

z Elementami Historii

 

laureatka

Paula Sowa

VI

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z Matematyki

z Elementami Przyrody

finalistka

Piotr Kądziela

Vb

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Żyjemy wśród liczb”

II miejsce

Alicja Rajman

IIIa

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Szalone Liczby”

III miejsce

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
    43 - 190 Mikołów
    ul. Katowicka 122
  • (032)226 21 90
    fax (032)226 21 90

Galeria zdjęć