Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej

Strona główna O szkole Album fotograficzny Informacje dla rodziców Jubileusz 50-lecia - 2014 r. Nasza gazetka Konkursy Dziennik elektroniczny
 

Nawigacja

Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2010/2011 Rok szkolny 2009/2010

Nasze sukcesy

Rok szkolny 2012/2013

 I miejsce w  Ogólnopolskim Konkursie  "Świadomy wie, co robić z ZSEE" - Ekozespół "Tropiciele dzikich": Wojciech Błoński, Bartosz Chromik, Laura Jeyranyan, Bartłomiej Krawczyk, Paweł Muras klasa VIa

I miejsce w XI Regionalnym Konkursie Dziennikarskim "Świat według ciebie": Aleksandra Hirsa klasa VIa

II miejsce w województwie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży:   Piotr Kądziela klasa IVb

II miejsce w Ogólnopolskim Ponadprogramowym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu "MEDITEST"   Piotr Kądziela klasa IVb

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Ponadprogramowym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu "MEDITEST"  Kamil Bronder klasa IVb

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Ponadprogramowym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu "MEDITEST "  Wojciech Nawa  klasaIVb

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie  "Drapieżne oblicza Ziemi"  Nikodem Dziewałtowski klasa IVa

Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY 2013": Magdalena Bańczyk klasa 2a

Bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY 2013": Piotr Kądziela klasa 4b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY 2013":Natalia Ciałoń klasa 2b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY 2013": Szymon Chamera klasa 2b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY 2013": Michalina Czuma klasa 2b

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY 2013":Emilia Kowalska klasa 4a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY 2013": Jan Pytel klasa 3a

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY 2013": Paula Sowa klasa 5

 IV miejsce w Wojewódzkich zawodach o Puchar Donalda Tuska w piłce nożnej dziewcząt z klasy V

I miejsce w Powiatowym Konkursie na Wiersz Logopedyczny ,,Wierszyki łamiące języki": Krzysztof Okrzesik klasa Ia

I miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży:   Julia Pachut klasa VIb

II miejsce w Powiatowym Konkursie na Wiersz Logopedyczny ,,Wierszyki łamiące języki": Weronika Cieśla klasa Ia 

III miejsce w powiecie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży:   Maria Klaja klasa VIa

III miejsce w V Powiatowym Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "WIOSNA, NADZIEJA I RADOŚĆ": Zespół "OGNIKI"

III miejsce w Powiatowym Konkursie na Wiersz Logopedyczny ,,Wierszyki łamiące języki":Patrycja Panasz klasa Ia

wyróżnienie w Powiatowym Konkursie na Wiersz Logopedyczny ,,Wierszyki łamiące języki”:Wiktoria Biela klasa Ia 

wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,Boże Narodzenie w Powiecie Mikołowskim":Martyna Kania klasa Ia

II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym ,,Szalone Liczby": Michalina Pyrcz klasa Ia  

IV miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy "Polskie Parki Narodowe" Agnieszka Ruta i Magdalena Rzepka klasa V

I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym ,,Ekobajanie - Ekorysowanie": Oliwia Niedziela klasa Ia 

I miejsce w VIII edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego ,,Obrzędy Bożonarodzeniowe

2012 - tradycje i symbole": Michalina Pyrcz  klasa Ia

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego: Krzysztof Okrzesik klasa Ia

II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym ,,Pies to też obowiązek. Sprzątamy po swoich

Pupilach”: Weronika Cieśla klasa Ia

III miejsce w miejskich zawodach piłki ręcznej chłopców z kl. VI

III miejsce w miejskich zawodach piłki ręcznej dziewcząt z kl. VI

III miejsce w miejskich zawodach koszykówki chłopców z kl. VI

IV miejsce w miejskich zawodach koszykówki dziewcząt z kl. VI

Bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego ENGLISH HIGH FLIER 2012 Magdalena Rzepka kl. 5 oraz Maria Klaja kl. 6a

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego ENGLISH ACE 2013 Wojciech Błoński kl. 6a

III miejsce w powiatowym konkursie języka angielskiego EASY EANGLISH Maria Klaja kl. 6a

II miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego Agnieszka Ruta kl. 5

III miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego Zuzanna Szojda kl. 5

IV miejsce w konkursie języka angielskiego FOX 2013" Agnieszka Ruta kl. 5

I miejsce w międzyszkolnym konkursie czytelniczym PAN SAMOCHODZIK I PRZYGODA Dorota Dyjas kl. 5