Menu

Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2010/2011 Rok szkolny 2009/2010

Nasze sukcesy

Rok szkolny 2016/2017

 Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:
z Języka Polskiego Michalina Czuma kl.6b i uczeń kl.5b,
z Matematyki: Natalia Ciałoń - kl.6b. 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
laureat uczeń klasy 5b
bardzo dobry wynik Natalia Ciałoń kl. 6b
wyróżnienia: Grott Zofia kl. 2, Ciałoń Mateusz kl. 2, Porwolik Oliwia kl. 3, Lisowska Maja kl. 3, Kabalak Bartek kl. 3, Kaczmarek Gabriela kl.4b, Rajman Alicja kl. 6a, Czuma Michalina kl. 6b, Winiarski Rafał kl. 6a, Chamera Szymon kl. 6b.

Ogólnopolski Konkursu Literacki - komiks w j. angielskim MINI SAGA COMPETITION:
I miejsce Michalina Czuma  KL. 6B (kategora 11-12 lat)
III miejsce Karolina Kozłowska KL. 4B   (kategoria 9-10 lat)
wyróżnienie - Natalia Piątek KL. 6A

Ogólnopolski konkurs MEDITEST (kategoria kl.5-6 szkoły podstawowej)
10 miejsce w Polsce - Rafał Winiarski kl. 6a
13 miejsce w Polsce - Szymon Chamera kl. 6b


Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Maskotka 112":
wyróżnienie Szymon Chamera - klasa 6b

Konkurs English High Flier:
IV miejsce w województwie - uczeń kl.5b
XI miejsce w województwie - Krzysztof Okrzesik kl.5a
XIV miejsce w województwie - Stanisław Budziński kl.5a

Powiatowy Konkurs Literowania SPELLING BEE
II miejsce Jakub Chromik kl. 6a  

Powiatowy Festiwal "Wiosna, nadzieja, radość":
I miejsce Zespół "OGNIKI"klasy 1 - 3
I miejsce Rafał Winiarski klasa 6a
II miejsce Zespół "OGNIKI"klasy1 - 4

Powiatowe zawody sportowe w siatkówce dziewcząt
II miejsce

Powiatowy Festiwal "Młodzi artyści na scenę" - kategoria wokalno - taneczna:
I miejsce Zespół "OGNIKI"

Powiatowy Konkurs Recytatorski o tematyce bożonarodzeniowej:
I miejsce - Michalina Czuma kl.6b
wyróżnienie - Michał Żmij kl.3c

Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej o tematyce bożonarodzeniowej: 
I miejsce Rafał Winiarski kl.6a

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji w Języku Angielskim:
I miejsce - RAFAŁ WINIARSKI  
III miejsce MICHAŁ ŻMIJ 

Powiatowy Konkurs przyrodniczo-plastyczny z elementami medialnymi "JAKIE TO ZWIERZĘ?":
II miejsce Natalia Ciałoń - klasa 6b

Konkurs Interdyscyplinarny na pracę projektową "Matematyka jest wszędzie"
wyróżnienie: Rafał Winiarski kl. 6a

Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego
klasy trzecie -
III miejsce: Elisabeth Lambregs
klasy czwarte -
I miejsce: Tomasz Klaja
klasy piąte -
II miejsce: uczeń klasy 5b.

Konkurs czytelniczy "KUBUŚ PUCHATEK - przyjaciel nasz "  organizowanym przez Bibliotekę Miejską  w Mikolowie
II miejsce Bartosz  Rajman kl.2a 

VIII Festiwal Young Art Mikołów w kategorii zespół:
I miejsce "OGNIKI"

Miejskie zawody w piłce nożnej dziewcząt
III Miejsce 

Wyróżnienie w konkursie plastycznym, organizowanym przez Instytut Francuski w Krakowie  z okazji Międzynarodowego Dnia Tłumacza- Dawid Bednarczyk kl. 3C

Wyróżnienie w konkursie na kartę bozonarodzeniową w języku niemieckim otrzymały Maja Rosprzak klasa 2A, oraz Zofia Styczeń klasa 3C. Organizatorem konkursu była Biblioteka Austriacka we Wrocławiu.

I Edycja Konkursu Plastycznego "Jesienne nastroje":
w kategorii wiekowej 10-12 lat:

II miejsce - Zofia Porzucek kl.6a
Wyróżnienie - Oliwia Łukowska kl.6a
 

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO I LITERACKIEGO PROMUJĄCEGO WOLONTARIAT W RAMACH PROJEKTU „ROZWIŃ SKRZYDŁA !-PROMOCJA WOLONTARIATU” WSPÓŁFINASOWANEGO Z BUDŻETU GMINY MIKOŁÓW:

W kategorii klas 4-6 szkoły podstawowej

1 miejsce ZOFIA PORZUCEK             

2 miejsce - MICHAŁ JANOSZ 

3 miejsce - BERNADETA PORWOLIK 

Wyróżnienia: Krzysztof Okrzesik i Zofia Czuma

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej
    43 - 190 Mikołów
    ul. Katowicka 122
  • (032)226 21 90
    fax (032)226 21 90

Galeria zdjęć