Szkoła w Vohburgu

We wrześniu 2015 r. nasza szkoła rozpoczęła partnerską współpracę ze szkołą w Vohburgu w Niemczech.Polega ona na wymianie korespondencji, filmów oraz zdjęć przedstawiających życie codzienne, sukcesy oraz ważne wydarzenia z życia szkół.Dzięki temu mamy okazję poznac życie naszych rówieśników w Niemczech.Zapraszamy do obejrzenia filmu przygotowanego specjalnie dla nas przez naszą Szkołę Partnerską:Moj_film_vohburg.mp4

Święta Bożego Narodzenia to doskonała okazja, aby nauczyć naszych kolegów z Vohburga kilku słów w języku polskim. Tak oto powstaje w pocie czoła pierwsza część naszego niemiecko- polskiego słownika. Będą kolejne części!:)

A oto efekty naszej pracy:)

Wykonany przez uczniów słownik zawiera również film, na którym uczniowie po kolei wypowiadają polskie i niemieckie słówka tak, aby ułatwić ich naukę. Nagranie go było dla nas dużym wyzwaniem, ale daliśmy radę:)

Paczka gotowa i wysłana jeszcze przed Świętami! Mamy nadzieję,że sprawi naszym kolegom wiele radości:)