INFORMACJE DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

W dniach od 12.02.2024 r. do 04.03.2024 r. Szkoła przyjmuje zgłoszenia dzieci z obwodu.

Terminy postępowania rekrutacyjnego i terminy uzupełniającego postępowania rekrutacyjnego  w roku szkolnym 2024/2025:

L.p.

Rodzaj czynności

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Terminy uzupełniającego postępowania rekrutacyjnego

1.

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym

od 26.02.2024 do 04.03.2024

od 06.05.2024 do 13.05.2024

2.

od 05.03.2024 do 12.03.2024

od 14.05.2024 do 28.05.2024

3.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych

4.

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia

od 14.03.2024 do 22.03.2024

od 03.06.2024 do 10.06.2024

5.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

11.06.2024

Rodzice zdecydowani zapisać dziecko do naszej szkoły, mogą już teraz złożyć dokumenty w sekretariacie.

Prosimy o zapoznanie się z dokumentem:

informacja_RODO_w_zakresie_naboru_uczniow_do_szkoly.docx

Rodzice uczniów zamieszkujących w obwodzie szkoły zobowiązani są do zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej poprzez złożenie następujących dokumentów w Sekretariacie szkoły:

-   Zgloszenie_w_obwodzie.doc

-     Ankieta_personalna(1).doc

Rodzice uczniów zamieszkujących poza obwodem szkoły składają:

-    Zgloszenie_poza_obwodem.doc

-    Ankieta_personalna(1).doc

-      Oswiadczenia_rekrutacja.docx (Należy złożyć tylko takie oświadczenia, które dotyczą kandydata)

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko na zajęcia z języka mniejszości narodowej - języka niemieckiego, proszeni są o wypełnienie dodatkowego dokumentu:

Wniosek o objęcie dziecka/ucznia nauką języka mniejszości narodowej, nauką języka mniejszości etnicznej, nauką języka regionalnego oraz nauką własnej historii i kultury

-     Wniosek_o_nauczanie_JMN.pdf