Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej

Strona główna O szkole Album fotograficzny Informacje dla rodziców Jubileusz 50-lecia - 2014 r. Nasza gazetka Konkursy Dziennik elektroniczny
 

Nawigacja

Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2010/2011 Rok szkolny 2009/2010

Nasze sukcesy

Rok szkolny 2009/2010

I miejsce w Turnieju Recytatorskim w eliminacjach miejskich MAŁEGO Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - Kinga Jamontt klasa IV

I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas V "Żyjemy wśród liczb" - Wojciech Król klasa V

I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym " Pocztówka z czystego miasta Mikołowa" - Emilia Polańska klasa I

I miejsce w V Powiatowym konkursie Plastycznym: "W krainie bajek i baśni" - Cezary Szydłowski klasa I

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Mądra Głowa 2010" klas II - Maja Baranowska klasa II

 

II miejsce w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych "Przyroda i uroda Mikołowa" - Michał Herjan, Wojciech Król klasa V

II miejsce w V Powiatowym Konkursie Matematycznym dla szkół podstawowych - Wojciech Król klasa V

II miejsce w XV Konkursie Wiedzy Biblijnej, etap rejonowy - Grzegorz Lupa klasa VI

II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Pocztówka z czystego miasta Mikołowa" - Anna Polańska klasa Ia

II miejsce w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym pt. "Praca Księdza" - Dorota Dyjas klasa II

II miejsce w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym pt. "Praca Księdza" Julia Pachut klasa III

II miejsce w konkursie "Mądra Głowa 2010" klas I - Piotr Pawlik klasa Ib

II miejsce w IV Powiatowym Turnieju Wiedzowo- Sportowym " Liga Najmłodszych": uczniowie klas I-III

II miejsce w V Powiatowym Przeglądzie Regionalnym "Karlik" - kategoria teatralna -  uczniowie klasy VI:Dawid Bednarek, Krzysztof Famuła, Martin Ferenz, Patrycja Holak, Adam Krawczyk, Damian Pordzik, Dominik Świerczek, Daniel Tabor, Michał Woś

 

III miejsce w miejskim etapie konkursu dla uczniów klas III " Asy z naszej klsy' - Wojciech Błoński

III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym na kartkę bożonarodzeniową  Magdalena Tkacz klasa Ia

III miejsce w V Powiatowym konkursie Plastycznym: "W krainie bajek i baśni" - Alicja Dawid klasa III

III miejsce drużynowo w miejskim etapie Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym - uczniowie klasy VI: Martin Ferenz, Dominik Świerczek, Michał Woś

 

V miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z przyrody OLIMPUS Sesja zimowa - Katarzyna Król klasa IV

VI miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z przyrody OLIMPUS Sesja zimowa Agnieszka Walczak klasa IV

wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Plastycznym: "W krainie bajek i baśni" - Dorota Dyjas klasa II

wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Plastycznym: "Jestem rozważny i bezpieczny" - Dominik Palka klasa Ia

Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur i Kangurek 2010" - Wojciech Król klasa V, Katarzyna Król klasa IV, Bartosz Chromik klasa IIIa, Wojciech Błoński klasa IIIa,  Maria Klaja klasa IIIa,  Michał Dyjas klasa II