Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej

Strona główna O szkole Album fotograficzny Informacje dla rodziców Jubileusz 50-lecia - 2014 r. Nasza gazetka Konkursy Dziennik elektroniczny
 

Nawigacja

Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016 Rok szkolny 2014/2015 Rok szkolny 2013/2014 Rok szkolny 2012/2013 Rok szkolny 2011/2012 Rok szkolny 2010/2011 Rok szkolny 2009/2010

Nasze sukcesy

Rok szkolny 2014/2015

I miejsce w Turnieju piłki nożnej dziewcząt młodszych o Puchar Donalda Tuska
 
II miejsce w miejskich zawodach w siatkówkę dziewcząt
 
III miejsce w Turnieju piłki nożnej dziewcząt starszych o Puchar Donalda Tuska
 
III miejsce w miejskich zawodach piłki ręcznej dziewcząt
 
III miejsce w powiatowym Czwórboju lekkoatletycznym - drużyna dziewcząt
 
Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska - EKOTEST 
 
14 miejsce w Polsce -  Natalia CIAŁOŃ klasa IV b (kategoria wiekowa 3-4 klasa)
11 miejsce w Polsce - Piotr KĄDZIELA klasa VI b (kategoria wiekowa 5-6 klasa) 

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny " 2015
wynik bardzo dobry: Pytel Jan klasa 5a oraz uczeń klasy 3b
wyróżnienie: Ryguła Radomir kl 5a, Rafał Wilk kl 5b,  Rajman 
Alicja kl 4a, Ciałoń Natalia kl 4b, Czuma Michalina kl 4b, Bańczyk Magdalena kl 4a, Chamera Szymon kl 4b, Krzysztof Okrzesik kl 3a

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Nudna Matematyka" klasy czwarte: Chamera Szymon, Ciałoń Natalia, Alicja Rajman

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Bajkowe zadania" klasa 3a: Konstancja Lambregs, Piotr Kaczmarek, Krzysztof Okrzesik 

I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Wiosna Nadzieja i Radość" -  zespół "OGNIKI"

I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Matematyczne Potyczki" -  drużyna Piotr Kadziela kl. 6b i Jan Pytel kl. 5a

I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Matematyczne Potyczki" -  indywidualnie klasy szóste  Piotr Kądziela  klasa 6b 

I miejsce Powiatowy Ortograficzny Konkurs Jezyka Angielskiego -  Igor Pawera  klasa 5b

II miejsce   Powiatowy  Konkurs Jezyka Angielskiego Easy English-  Cezary Szydłowski  klasa 6a

II miejsce  Powiatowy Ortograficzny Konkurs Jezyka Angielskiego -  Jan Pytel  klasa 5a

II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Żyjemy wśród liczb" -  Radomir Ryguła kl. 5a

II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Żyjemy wśród liczb" -  Jan Pytel kl. 5a

II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Matematyczne Potyczki" -  drużyna Emilia Kowalska kl. 6a i Radomir Ryguła kl. 5a

II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Matematyczne Potyczki" -  indywidualnie klasy piąte  Jan Pytel  klasa 5a

III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Matematyczny Zawrót głowy" -    Rafał Winiarski  klasa 4b

III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Matematyczne Potyczki" -  indywidualnie klasy piąte  Radomir Ryguła  klasa 5a

III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym "Matematyczne Potyczki" -  indywidualnie klasy szóste  Emilia Kowalska  klasa 6a

III miejsce Powiatowym konkursie plastycznym dla dzieci korzystających z opieki świetlicowej "BARWY JESIENI" Julia Dziemiańczyk klasa 2b

I miejsce Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy Rafał Wilk klasa 5b

I miejsce Międzyszkolny Konkurs Poezji w Języku Angielskim w kategorii klas starszych Rafał Wilk klasa 5b

I miejsce Międzyszkolny Konkurs Madra Głowa 2015 uczeń klasy 3b

II miejsce Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego PRIMARY TOURNAMENT Rafał Wilk klasa 5b

III miejsce Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego PRIMARY TOURNAMENT Wiktoria Sperlich klasa 6b

III miejsce Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego PRIMARY TOURNAMENT Michalina Czuma klasa 4b

III miejsce Międzyszkolny Konkurs Poezji w Języku Angielskim w kategorii klas młodszych  uczennica  klasy 1c

I miejsce Miejskim Konkursie Ortograficznym Mistrz ortografii klas III  uczeń klasy 3b 

II miejsce miejskie eliminacje Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Maria Panic klasa 5b

III miejsce miejskie eliminacje Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Rafał Wilk klasa 5b

III miejsce miejskie eliminacje Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Kacper Sitek klasa 4a

wyróżnienie miejskie eliminacje Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Wiktoria Sperlich klasa 6b

Wyróżnienie X Miejski Jubileuszowy Konkurs Plastyczny organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie na temat "Obrzędy Bożonarodzeniowe - tradycje i symbole" Patrycja Panasz, Michalina Pyrcz, Marysia Łosoń klasa 3a

 

Ogólnopolski konkurs z  wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony – MEDITEST.

KATEGORIA WIEKOWA 3-4 KLASA

WINIARSKI RAFAŁ klasa IV b 

 

12 MIEJSCE W POLSCE

CIAŁOŃ NATALIA klasa IV b 

 

14 MIEJSCE W POLSCE

 

KATEGORIA WIEKOWA 5-6 KLASA

KĄDZIELA PIOTR klasa VI b 

 

8 MIEJSCE W POLSCE

BRONDER KAMIL klasa VI b 

 

14 MIEJSCE W POLSCE