• Prezydium

„Zespół to wiele głosów ożywionych wspólną intencją”
          John C. Maxwell

Drodzy Rodzice,

Nasza Szkoła to drugi dom NASZYCH dzieci. Aby każdy dzień w szkole był dla nich radosny, bezpieczny i pełen nowych doświadczeń, wszyscy musimy tworzyć naszą szkolną rzeczywistość.

Dlatego gorąco zachęcamy Was do aktywnego wspierania działalności Rady Rodziców, grupy Waszych reprezentantów, którzy z pasją, kreatywnie i z zaangażowaniem chcą działać na rzecz dzieci i szkoły. Prosimy rodziców, uczniów i nauczycieli o kierowanie do nas wszelkich pomysłów, inicjatyw oraz uwag, i pozostawanie z nami w kontakcie za pomocą emaila, dziennika elektronicznego. Obserwujcie nasze działania na portalu Facebook i w dedykowanej rodzicom grupie.

Ze swojej strony będziemy Was prosić o pomoc w realizacji projektów, pytać Was – rodziców o zdanie w ważnych dla Naszych dzieci kwestiach. Liczymy na Wasze zaangażowanie, bo chodzi o rozwój, zachęcenie do wytężonej pracy, rozwijanie talentów i pasji, ale także o bezpieczeństwo i jak najlepsze warunki nauki Naszych dzieci.

Dzięki Waszej pomocy i wsparciu finansowemu możemy uatrakcyjnić proces nauczania, poprawić warunki, w jakich uczą się nasze dzieci. Dlatego gorąco zachęcamy do dobrowolnych wpłat na rzecz Rady Rodziców – pozyskane w ten sposób środki wracają do uczniów w różnej formie.

Prosimy również w tym roku o przekazanie na naszą rzecz 1,5% podatku.

Drodzy Rodzice, możemy mieć duży wpływ na kształt szkoły, w której zdobywają wiedzę Nasze dzieci - nie rezygnujmy z tego prawa!

„Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego aby się wznieść, musimy trzymać się razem”
          M. Konopnicka

PREZYDIUM RADY RODZICÓW:

Justyna Gąsiorek - Przewodnicząca

Izabela Goldmann - Zastępca Przewodniczącej

Wacław Cybulski - Skarbnik

Dorota Wojtanowska - Sekretarz

Nasz mail: rrsp4.mikolow@gmail.com
          Facebook: SP4 Mikołów Rada Rodziców
          Grupa dyskusyjna rodziców: Rodzice w SP4 Mikołów

Konto do wpłat:
          Mikołowski Bank Spółdzielczy
          W tytule wpłaty proszę koniecznie podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.