• Diagnoza problemów społecznych

Firma Oficyna Profilaktyczna z Krakowa, działająca z ramienia Gminy Mikołów oraz  burmistrza - Pana Stanisława Piechuli, przeprowadza badania ilościowe mające na celu opracowanie Diagnozy problemów społecznych występujących na terenie Miasta i Gminy Mikołów, dzięki której przygotowana zostanie odpowiednia oferta edukacyjna dla szkół i innych placówek oświatowych. W ramach realizacji zadania, o którym mowa Państwa placówka została wytypowana przez Urząd Miasta do przeprowadzenia wśród populacji uczniów ankiet profilaktycznych. Termin przeprowadzenia badania: 17.09 - 21.09.2018 r.

Prosimy o wypełnienie ankieta___uczniowie_Mikolow_.pdf

Zebranie rodziców

Zapraszamy na zebrania rodziców, które odbędą się w czwartek 13 września w nastepujących godzinach:

- kl.I-III godz.17:00 zebranie ogólne w sali gimanstycznej, a następnie spotkania z wychowawcą w klasie

- kl.IV-VI godz.17:45 zebranie ogólne w sali gimanstycznej, a następnie spotkania z wychowawcą w klasie

- kl.VII-VIII godz.18.30 zebranie ogólne w sali gimanstycznej, a następnie spotkania z wychowawcą w klasie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września 2018 r.

godz. 8.30 - klasy 3 - 8

godz. 10.00 - klasy 1 - 2

Obowiązuje szkolny strój galowy tzn. biała bluzka/koszula, czarna lub granatowa spódnica/ spodnie.

• Informacje świetlicy

Zapisy na swietlice szkolną odbywać się będą w poniedziałek 3 września w godz. 8.00 - 12.30

ABY ZAPISAĆ  DZIECKO DO ŚWIETLICY NALEŻY:

- wypełnić kartę zgłoszenia/oświadczenie i dostarczyć do świetlicy

- zapoznać się z regulaminem świetlicy dostępnym na stronie internetowej szkoły (zakładka "świetlica")

ABY ZAPISAĆ  DZIECKO NA OBIADY NALEŻY:

- wypełnić wniosek zapisu i dostarczyć go do świetlicy

- zapoznać się z zasadmi płatności dostępnymi na stronie internetowej szkoły w zakładce "świetlica - obiady"

Pliki do pobrania:

karta_zgloszenia_na_swietlice_kl._I-III.doc

oswiadczenie_klasy_starsze.odt

wniosek_na_obiady.odt

Zaproszenie

Zapraszam członków zespołu "Ogniki" oraz uczniów, którzy chcą dołączyć do nas w nowym roku szkolnym na próby przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Zajęcia odbędą się w sali gimnastycznej w dniach 29, 30, 31 sierpnia (środa, czwartek, piątek) 2018 r. w godzinach 8.30 - 11.00.

Proszę o zabranie z sobą zmiennego obuwia, coś do picia oraz ubioru z krótkim rękawem.

Katarzyna Skulik

PROGRAM DOBRY START

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
    1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł.
    Szczegóły w zakładce
    Informacje dla rodziców.

• Tytuł "Przyjazna szkoła"

Nasza szkoła znalazła się w gronie laureatów i uzyskała tytuł „Przyjazna szkoła” w konkursie zorganizowanym dla szkół województwa śląskiego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach w ramach Kampanii „Razem raźniej”.

Tytuł "Przyjazna szkoła" - Obrazek 1

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się dnia 22 czerwca

dla klas 4-7 o godz. 9.00

dla klas 1-3 o godz. 10.30

• Festyn szkolny 2018
    17.06.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Festyn szkolny 2018. Kolejne juz wkrótce.

Festyn szkolny

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w tegorocznym fesytnie szkolnym, który odbył się 16 czerwca.
    Dziękujemy za wszystkie przygotowane atrakcje, smakołyki i współna zabawę.
    Zapraszamy za rok!

• Dzień Przyjaciela

Dnia 24 maja odbył się w naszej szkole Dzień Przyjaciela. Relację z tego wydarzenia można odnaleźć w zakładce Z życia szkoły, a zdjęcia w Galerii Zdjęć.

• Zebranie rodziców kandydatów do klas pierwszych

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 w Mikołowie informuje, że zebranie rodziców uczniów przyszłych klas pierwszych odbędzie się 14 czerwca o godzinie 17.00.
    SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Festyn szkolny

Serdecznie zapraszamy na Festyn szkolny, który odbędzie się w sobotę 16 czerwca w godzinach: 16.00 - 20.00

• Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

1 czerwca  /piątek/  to dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

W tym dniu świetlica zapewnia opiekę potrzebującym uczniom po uprzednim złożeniu deklaracji.
    W w/w dniu nie ma obiadu. Uczniowie zapisani na dyżur przynoszą ze sobą jedzenie i picie oraz obuwie zmienne.
    Wchodzą i wychodzą przez świetlicę.

Deklarację należy złożyć do środy 23 maja u wychowawców świetlicy.
    do pobrania:Zgłoszenie_na_dyżur_(01.06).docx

• Dni wolne od zajęć dydaktycznych - ogłoszenie świetlicy

30 kwietnia /poniedziałek/ oraz 2 maja /środa/  4 maja /piątek/ to dni wolne od zajęć dydaktycznych.

W tych dniach świetlica zapewnia opiekę potrzbującym uczniom po uprzednim złożeniu deklaracji.
    W w/w dniach nie ma obiadu. Uczniowie zapisani na dyżur przynoszą ze sobą jedzenie i picie oraz obuwie zmienne.
    Wchodzą i wychodzą przez świetlicę.

Deklarację należy złożyć do środy 18 kwietnia u wychowawców świetlicy.
    do pobrania:Zgloszenie_na_dyzur_majowy.docx

•  - Obrazek 1